IV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Rzymskokatolickiej Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu

IV Niedziela zwykła

29 stycznia 2017 r.

 

  1. Od jutra Msze św. wieczorne będą odprawiane codziennie – w dni powszednie o godz. 17.00.
  1. W czwartek, 2 lutego, Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Msze  św. będą o godz. 00, 9.0017.00. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie świec. Zachęcamy wszystkich do udziału we Mszy św. i prosimy o przybycie ze świecami. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się poświęcenie świec dla dzieci pierwszokomunijnych. W tym dniu ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
  1. pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Towarzystwa Przyjaciół WSD Diecezji Świdnickiej.
  1. pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie od godz. 16.00 do 17.00.
  1. Na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam zapraszamy w piątek o godz. 17.00.
  1. pierwszą sobotę miesiąca odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca: o godz. 8.00 – Różaniec i o godz. 8.30 – Msza św.
  1. Z okazji pierwszej soboty miesiąca zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie o godz. 16.00. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie i odprawienia pięciu pierwszych sobót miesiąca jako wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za wyrządzane zniewagi.
  1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę od godz. 16.00 do 17.00, natomiast w piątek będzie nieczynna.
  1. Wczoraj zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską, która popularnie nazywana jest „kolędą”. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za życzliwe przyjęcie kapłana w Waszych domach. Dziękujemy za ofiary składane podczas kolędy. Ofiary te stanowią wsparcie dla Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy, dzieł prowadzonych przez Świdnicką Kurię Biskupią i Dom Księży Emerytów oraz będą przeznaczone w części na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za wszelkie wyrazy zainteresowania życiem naszej wspólnoty parafialnej oraz za uwagi dotyczące naszej pracy duszpasterskiej. Bóg zapłać za okazaną życzliwość i ofiarność.
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.